Na terenie Warszawy wizyty domowe (badanie słuchu
i dobór aparatów ) dla osób niepełnosprawnych

APARATY SŁUCHOWE MAŁGORZATA BUJAK
ul. Kochanowskiego 19
01-864 Warszawa

tel. 696-699-663
tel. (0-22) 897-37-43 (czynny od czerwca 2020)

Aparaty słuchowe - Małgorzata Bujak

Strona główna Kontakt

Aparaty

Współczesne aparaty słuchowe mogą zdziałać „cuda”, dopasowując się indywidualnie do niedosłuchu, jedynej w swoim rodzaju anatomii ucha i stylu życia osoby niedosłyszącej. Występują we wszystkich kształtach i rozmiarach – od małych, dyskretnych modeli wewnątrzusznych, do różnobarwnych modeli zausznych.

Rodzaj aparatu słuchowego zalecanego przez audioprotetyka zależy od dwóch ważnych czynników: wielkości uszu i wielkości ubytku słuchu. Osoby z lekkim upośledzeniem słuchu mogą korzystać z większości rodzajów aparatów słuchowych. Natomiast osoby ze znacznym niedosłuchem potrzebują aparatów o większej mocy, wyposażonych w silniejszą i większą baterię - w tym przypadku mogą to być tylko aparaty zauszne.Kształt i dopasowanie aparatów słuchowych jest oczywiście istotne, ale równie ważne jest to, jak dana osoba zamierza z nich korzystać. Każdy ma własny, niepowtarzalny styl życia, własne zainteresowania i zdolności, a współczesne aparaty słuchowe i programy służące do ich regulacji, umożliwiają uwzględnienie indywidualnych potrzeb swoich użytkowników. Wystarczy jedynie poinformować protetyka słuchu o swoich oczekiwaniach i odpowiedzieć na kilka prostych pytań, a resztę wykona za nas komputer, dobierając odpowiedni aparat.

Wierzymy, że do stworzenia najlepszych aparatów słuchowych nie wystarczy wyłącznie najnowsza technologia. Dlatego przy projektowaniu nowych rozwiązań dla osób niedosłyszących, na pierwszym miejscu stawiamy osobiste potrzeby i preferencje pacjenta.

Oferowane przez nas najnowocześniejsze aparaty słuchowe stworzone są po to,
  • byś mógł cieszyć się pełnią aktywnego życia,
  • byś mógł czerpać radość ze szczególnych okazji do spotkan rodzinnych,
  • byś bez przeszkód mógł oglądać telewizję,
  • byś mógł rozkoszować się muzyką i jej naturalnym brzmieniem.

Wykorzystując sztuczną inteligencję, adaptacyjną redukcję hałasu, systemy mikrofonów kierunkowych, a także system Akustyki Ucha Otwartego, aparaty słuchowe sprawiają, że nasi pacjenci mogą na nowo odczuwać komfort słyszenia dźwięków, których brzmienie jest bogatsze niż kiedykolwiek wcześniej.

W trosce o naszych Klientów współpracujemy jedynie z najlepszymi w branży. Naszymi partnerami są takie firmy jak:

UWAGA: realizujemy wnioski na aparaty słuchowe dla osób zarejestrowanych w Narodowym Funduszu Zdrowia.